TEL +48 578 901 909

KONTAKT

e-mail: info@grzegorzszpak.pl

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Jeżeli masz jakieś pytanie napisz do mnie wypełniając formularz kontaktowy poniżej, lub zadzwoń.


Im więcej szczegółów napiszesz tym łatwiej będzie mi odpowiedzieć na zapytanie.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź ? 
W tygodniu na wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu kilku chwil. Jeżeli jednak nie odpowiedziałem w ciągu 48h oznacza to, że z jakiegoś powodu nie otrzymałem wiadomości, lub moja wiadomość zwrotna trafiła do spamu w takim wypadku nie krępujcie się zadzwonić. 

Dlaczego muszę podać numer telefonu ?
Nie ukrywam, że rozmowa telefoniczna to dla mnie najlepszy sposób kontatku, ale nie bójcie się, nie będę Was zamęczał odrazu telefonami ;). Czasami dostaje dość obszerne zapytanie i wolę odpowiedzieć na nie w 5 minut przez telefon, niż pisać maila przez 20min, a czasmi zapomnicie podać jedne z ważniejszych informacji potrzebne do wysłania odpowiedniej oferty np. miejsce gdzie odbędzie się ślub. Więc jak już dzwonię to pewnie dlatego aby dopytać o jakiś ważny szczegół, który pozwoli mi najlepiej dopasować ofertę i najważniejsze, żadne z Waszych nie są rozpowszechniane – szczegóły w polityce prywatności i bezpieczeństwa.

Jeżeli chesz zapytać tylko o cenę i wolny termin bez podawania szczegółów oraz numeru telefonu skorzystaj z formularza znajdującego się na stronie głównej.