GRZEGORZ SZPAK

''Patrz oczyma, fotografuj sercem'' David duChemin

Cześć! Nazywam się Grzesiek, super że tutaj jesteście.

Co Wam mogę o sobie powiedzieć… Urodziłem się 13-go w piątek, ale to data jak każda inna. Na brak szczęścia raczej nie narzekam, ponieważ jestem mężem wspaniałej Asi oraz tatą cudownych łobuzów bez których życie nie miało by sensu – Lenki, Hani oraz Kacperka.

Odkąd w 2010 roku rozpocząłem zupełnie przez przypadek swoją przygodę z fotografią, moim jedynym celem który towarzyszy mi do tej pory jest ciągły rozwój. Ukończyłem Advence Diploma in Photography w INSTITUTE OF PHOTOGRAPHY gdzie jako jeden z 17 uczniów na ponad 20.000 otrzymałem dyplom z wyróżnieniem. Brałem udział w wielu warsztatach fotograficznych ucząc się fotografii od osób nie tylko najlepszych w Polsce ale i na świecie.

Mówić o sobie jest dość trudno dlatego zobaczcie co myślą o mnie osoby, które mnie troszeczkę poznały 🙂

 •  
  Joanna i Marcin

  Od pierwszych chwil współpracy przy sesji narzeczeńskiej wiedzielismy, że to właśnie Grzesiek musi zostać naszym ślubnym fotografem. Łączy w sobie wszystkie cechy, które powinien mieć dobry fotograf: pasję do wykonywanej pracy, umiejętność uchwycenia najważniejszych chwil i emocji, dyskrecję i wyczucie, a przede wszystkim profesjonalny warsztat. Dzięki symptycznej atmosferze, którą Grzesiek wprowadził przez swoje poczucie humoru, podczas przygotowań oraz całej uroczystości mogliśmy poczuć się bardzo swobodnie. Zdjęcia ze ślubu wyszły fanstatycznie, nie tylko w naszej opinii, ale i wszystkich gości 

 •  
  Paulina i Krzysztof

  To byl najweselszy, najpiękniejszy, najbardziej barwny dzień z kolekcji dni naszego zycia! Mam nadzieję, że wiele jeszcze przed nami, bo to dopiero początek! Mimo to, czasem tęsknię do niego bardzo, mam świadomosc, że się nie powtórzy i wtedy dzięki Tobie Grzesiu i Twojemu talentowi mogę go przeżywac jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz… Dziękujemy za tak piękną pamiątkę!
  Ps. Zdjęcie z kotem i w kropelkach deszczu tak perfekcyjne, że aż nie możemy uwierzyć! Zachwycają za każdym razem i tak, zgadza się, mamy te wszystkie perełki w naszym ślubnym albumie!  Warto było Ciebie ściągać z Wrocławia.  Do zobaczenia przy następnych wydarzeniach.

 •  
  Agnieszka i Paweł

  Wybór Grzegorza był naszą najlepszą decyzją spośród wielu, które towarzyszą przy organizacji wesela! Świetny człowiek, jeszcze lepszy Fotograf! Rewelacyjny kontakt od pierwszego spotkania. Niestety nie trwał zbyt dlugo, bo zanim zdążyliśmy otrząsnąć się po imprezie, przepiekny fotoreportaż był juz gotowy! Polecamy również sesję narzeczeńską – idealne rozwiązanie na oswojenie się z aparatem i bliższe poznanie Fotografa, a także sesję ślubną – jeszcze wiecej pięknych ujęć przypominajacych minione wydarzenie! Dziękujemy!

SOME INSTA SNAPS