ZDJĘCIA ŚLUBNE

Zdjęcia ślubne

Po portfolio fotografa podobno można poznać jego duszę. W moim znajdziecie wiele uczuć i emocji. I wszystko się zgadza – główną inspiracją w mojej pracy jesteście Wy i to, co czujecie w tym niezwykle ważnym momencie życia. 

Wybrałem kilkadziesiąt ulubionych zdjęć, które prezentują styl mojej pracy. Poniższe portfolio to zarówno kadry z przygotowań do ślubu, ujęcia z uroczystości kościelnych, śmiech i radość podczas zabaw weselnych, jak i romantyczne ujęcia z sesji narzeczeńskich oraz sesji ślubnych.

Każde zdjęcie ślubne, które wykonuję to element niezwykłej historii Waszej miłości. Oczywiście jeden kadr potrafi powiedzieć wiele, jednak aby zrozumieć jego głębię, warto sięgać dalej. W tym celu stworzyłem blog, na którym możecie zobaczyć pełne reportaże ślubne oraz efekty niezwykłych sesji ślubnych, które organizuje zarówno w miastach, jak i na łonie natury. Na bierząco najnowsze zdjęcia ślubne możecie zobaczyć na moim facebooku.

Spradź pełne efekty reportaży i sesji ślubnych:

Pełen reportaż ślubny z Karpacza
Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Sesja ślubna w Wałbrzychu

Pełen reportaż ślubny w Zagórzu Śląskim

ZAPYTAJ O TERMIN I OFERTĘ

NAPISZ DO MNIE

Grzegorz Szpak Photography – Zdjęcia ślubne – fotografia ślubna, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie. Pracuję na teranie całej Polski jednak z uwagi na miejsce zamieszkania najczęściej na Dolnym Śląsku – Wrocław, Oleśnica, Wałbrzych, Legnica, Jelenia-Góra, Karpacz, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oława, Dzierżoniów, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Kamienna Góra, Jelcz-Laskowice, Trzebnica. Jako fotograf ślubny pracuję również w takich miastach jak Łódź, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Sieradz, Poznań, Leszno, Warszawa.

 

©2018-2021 Fotografia Grzegorz Szpak

POLITYKA PRYWATNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA DANYCH